Zuhal Topal Yemekteyiz Ahmet kimdir? Ahmet Alp nereli, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Ahmet Alp iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ahmet kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Ahmet Alp hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Ahmet kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın son gün yarışmacısı Ahmet, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Ahmet kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Ahmet Alp nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları İdil Kuyucu, Esma Ateş, Derya Öktem, İsmet Tiryaki ve Ahmet Alp oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İdil kimdir? İdil Kuyucu nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Derya kimdir? Derya Öktem nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İsmet kimdir? İsmet Tiryaki nereli, kaç yaşında?

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Fatma Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ AHMET ALP KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ahmet kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Ahmet Bey’i merak ediyor. Ahmet Bey meşhur sanatçı Çetin Alp’in oğludur. Babası gibi kendisi de şarkı söyleyip, sahne almaktadır. Asıl ismi Ahmet Küçükarslan olup, sahne ismi olarak Ahmet Alp adını kullanmaktadır. 46 yaşında olan Ahmet Alp, İstanbul doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Çalgı Bölümü’nü kazandıktan bir sene sonra Hüsnü Şenlendirici ile birlikte okuldan atılmıştır. Kendisinin haylazlıktan dolayı atıldığını söylemektedir.

zuhal topal yemekteyiz ahmet alp kimdir? Çetin Alp oğlu Ahmet Alp

Çetin Alp, 1983 yılında Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda ‘Opera’ adlı parçasıyla Türkiye’yi temsil etmişti. 2004 yılında kalp krizi sonucu vefat etmişti.

Ahmet Bey, “Puanlamada her şeyden önce Bizans oyunları yapmaya kalkan yarışmacıların içten olmadığı kanaatindeyim. Çünkü her şeyden önce adaletin terazisi şaşmaz. Adaletten şaşmamakla mükellefiz diye düşünüyorum. Babaannemden gelen bir el lezzetimiz var. Kazanmak için elimden ne geliyorsa yapacağım.” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ AHMET’İN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir