Zuhal Topal Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş nereli, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Esma Ateş iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Esma Ateş hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Esma kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ikinci gün yarışmacısı Esma, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Esma kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Esma Ateş nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları İdil Kuyucu, Esma Ateş, Derya Öktem, İsmet Tiryaki ve Ahmet Alp oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İdil kimdir? İdil Kuyucu nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Derya kimdir? Derya Öktem nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İsmet kimdir? İsmet Tiryaki nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Ahmet kimdir? Ahmet Alp nereli, kaç yaşında?

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Fatma Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ ESMA KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Esma kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Esma Hanım’ı merak ediyor. Esma Ateş 30 yaşında olup, mimarlık okumuştur ancak şu an güzellik uzmanlığı yapmaktadır. Bekar olan Esma Hanım, Baba tarafından Van, anne tarafından ise Adanalıdır. Daha önce Number 1 TV başta olmak üzere ekranlarda sunuculuk ve yorumculuk yapmıştır.

Hijyene çok önem verdiğini söyleyen Esma Hanım, protez tırnaklarını çıkartmayacağını ancak eldiven kullanacağını belirtmiştir.

zuhal topal yemekteyiz esma ateş instagram

Esma Ateş sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Esma Ateş’in Instagram hesabına @esmatesofficial adresinden ulaşabilirsiniz.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ ESMA’NIN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir