Zuhal Topal Yemekteyiz Derya kimdir? Derya Öktem nereli, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Derya Öktem iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Derya Öktem hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Derya kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Derya, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Derya kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Derya Öktem nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları İdil Kuyucu, Esma Ateş, Derya Öktem, İsmet Tiryaki ve Ahmet Alp oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İdil kimdir? İdil Kuyucu nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İsmet kimdir? İsmet Tiryaki nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Ahmet kimdir? Ahmet Alp nereli, kaç yaşında?

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Fatma Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ DERYA KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Derya kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Derya Hanım’ı merak ediyor. Derya Hanım 44 yaşında olup, aslen Trabzonludur ancak doğma büyüme İstanbulludur.

Kendini beğenmiş kibirli tiplere çok sinir olduğunu, uzun tırnaklardan ise nefret ettiğini belirterek, “Hijyen benim için çok önemlidir, evimde de hijyene çok dikkat ederim. Kendim tırnak uzatmıyorum. Tırnak ojem yok. Yarışmacılardan muhtemelen bazılarında oje ve tırnak uzunluğu olacaktır. Özel hayatlarına karışmam ama yemek programında bunu asla kabul etmiyorum. Eldiven de taksalar o tırnaklar eldiveni yırtacaktır diye düşünüyorum. Yemeklerini çok da isteyerek yemem ama tatlarına zorunlu olduğu için bakarım, puan kırarım. Erkeklerde de kollardaki kıllara titizim. Gerçekten bunu hiç istemem. Yemekte kıl bulursam çok puan kırarım. Mümkünse kolluk takmalarını isterim. Takarlarsa benden artı puan da alabilirler” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ DERYA’NIN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir