Zuhal Topal Yemekteyiz İsmet kimdir? İsmet Tiryaki nereli, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından İsmet Tiryaki iddialı konuşmalarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz İsmet kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte İsmet Tiryaki hakkında merak edilenler...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz İsmet kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın dördüncü gün yarışmacısı İsmet, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz İsmet kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı İsmet Tiryaki nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları İdil Kuyucu, Esma Ateş, Derya Öktem, İsmet Tiryaki ve Ahmet Alp oldu.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz İdil kimdir? İdil Kuyucu nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Derya kimdir? Derya Öktem nereli, kaç yaşında?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Ahmet kimdir? Ahmet Alp nereli, kaç yaşında?

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 34 puan alan Fatma Hanım 15 bin TL ödülün sahibi oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ İSMET TİRYAKİ KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmet kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler İsmet Bey’i merak ediyor. İsmet Bey 38 yaşında ve inşaat tadilat işleriyle uğraşmaktadır. Balıkesir’den yarışmaya katılan İsmet Bey, üniversite mezunudur. Antalya’da 9 yıl boyunca 5 yıldızlı bir otelde alaylı olarak aşçılık yapmıştır.

Üniversite okurken pizzacıda çalıştığını da aktaran İsmet Bey, “Kesinlikle yemeklere uzak değilim. Benim yarışmaya katılma amacım farklı lezzetler keşfetmek ve tatlarına bakmak. Kazanıp kazanmamak çok önemli değil ama, en önemlisi tabi ki ben buraya birinci olmak için geldim.” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ İSMET’İN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir