Zuhal Topal Yemekteyiz Emral kimdir? Emral Dil kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Emral kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Emral Dil ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Emral kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı Emral, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Emral kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Emral Dil nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Ecenur Hüner, Ebru Akdağ, Emral Dil, Uğur Erdönmez, Ayfer Ustaoğlu oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ EMRAL KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emral kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Emral Bey’i merak ediyor. Emral Dil 21 yaşındadır ve kasiyerlik yapmaktadır. (Devamı gelecek)

Emral Bey eski yarışmacılardan Zeynep Hanım‘ın tavrını eleştirip, yemeklerden çok şahsi konulara girdiğini ve bunun olmaması gerektiğini belirtmiş, “Puanlama yaparken soğuk yemek gelirse puanlama çok etkilenir. Sunumlarda puanlama çok etkilenir. Kimin evine gidersek misafirperverliği çok önemli. Umarım soğuk yemek getirmezler, çünkü soğuk yemekten nefret ederim, hiç sevmem. Soğuk yemektense ısıtsın getirsin yemeği.” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ EMRAL’IN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 29 puan alan yarışmalar Serdar Bey ve Hatice Hanım 15.000 TL ödülü paylaştılar.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Serdar kimdir? Serdar Karakoç kaç yaşında, nereli, mesleği ne?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Hatice kimdir? Hatice Bilman kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 128. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir