Zuhal Topal Yemekteyiz Uğur kimdir? Uğur Erdönmez kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Uğur kimdir, nereli, kaç yaşında? Yemekteyiz Uğur Erdönmez ne iş yapıyor? İşte detaylar...

featured

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Uğur kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın dördüncü gün yarışmacısı Uğur, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Uğur kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Uğur Erdönmez nerelikaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları; Ecenur Hüner, Ebru Akdağ, Emral Dil, Uğur Erdönmez, Ayfer Ustaoğlu oldu.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ UĞUR KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Uğur kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Uğur Bey’i merak ediyor. Uğur Erdönmez 33 yaşındadır ve kişisel gelişim antrenörlüğü yapmaktadır. Vücut geliştirmede dünya 3.lüğü bulunmaktadır. (Devamı gelecek)

Uğur Erdönmez’in Instagram hesabını buradan görebilirsiniz.

Uğur Bey çocukluğundan itibaren sürekli spor yaptığını belirtmiş ve “Benim mutfağım, amerikan mutfak. Mutfakta benim ne yaptığımı görecekler ama işin güzel yanı benim arkamdan dedikodumu yapamayacaklar. Eksi tarafı ise sunum yaparken her şeyi görecekler. Sallayacaklar, sabaha kadar sallasınlar, demirden korksak trene binmezdik. Bu sebepten dolayı ben de herkesin mutfağına gireceğim. Umarım mutfakları düzgündür, yoksa benden kurtulamazlar, yandılar” ifadelerini kullanmıştır.

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ UĞUR’UN MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de geçen haftanın finalinde 29 puan alan yarışmalar Serdar Bey ve Hatice Hanım 15.000 TL ödülü paylaştılar.

thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Serdar kimdir? Serdar Karakoç kaç yaşında, nereli, mesleği ne?
thumbnail
İlişkili Yazı
Zuhal Topal Yemekteyiz Hatice kimdir? Hatice Bilman kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 129. BÖLÜM İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir