En Hamarat Benim Betül kimdir? Betül Aslantaş kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Betül Aslantaş yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Betül Aslantaş kimdir? En Hamarat Benim Betül kaç yaşında, nereli? İşte Betül Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘En Hamarat Benim Betül kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Betül Aslantaş, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Betül kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Betül kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Betül Aslantaş, Sevilay İncedere, Recep Uçar, Fatma Akışoğlu ve Zeynep Hoşgör oldu.

EN HAMARAT BENİM BETÜL KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Betül yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın ilk yarışmacısı olan Betül Aslantaş 36 yaşındadır ve yemek yazarıdır. Ayrıca aksesuar firması sahibidir. Betül Hanım evlidir ve 2 oğlu bulunmaktadır. Kendisi yedi kuşaktır İstanbullu olduğunu söylemektedir.

Betül Aslantaş kendisini tanıtırken, “Ne kadar becerikli ve hamarat olduğumu bütün Türkiye gördü. Bu sefer birincilerin görmesi için buradayım. Her girdiğim evde daha önce bakmadığım yerlere daha acımasızca bakacağım. En iyilerin yarışında ben de varım” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM BETÜL YEMEK MENÜSÜ

  • Karidesli Börek
  • Dana Yahni
  • Risotto
  • Parmesan ve Avokado Soslu Göbek Salata
  • Lavantalı Beyaz Mousse
  • Balık Çorbası (Çorbalar Best Of yarışmasına özel olarak Kadir Ezildi tarafından belirlenmiştir.)

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen haftanın finalinde aynı puanı alan yarışmalar Hayriye Hanım ve Emre Bey 15.000 TL ödülü paylaştılar.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Güven kaç yaşında, nereli?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Emre kimdir? Emre Altın kaç yaşında, nereli?

EN HAMARAT BENİM 156. BÖLÜM BEST OF İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir