En Hamarat Benim Fatma kimdir? Fatma Akışoğlu kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Fatma Akışoğlu yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Fatma Akışoğlu kimdir? En Hamarat Benim Fatma kaç yaşında, nereli? İşte Fatma Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘En Hamarat Benim Fatma kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Fatma Akışoğlu, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Fatma kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Fatma kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Betül Aslantaş, Sevilay İncedere, Recep Uçar, Fatma Akışoğlu ve Zeynep Hoşgör oldu.

EN HAMARAT BENİM FATMA KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Fatma yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın dördüncü yarışmacısı olan Fatma Akışoğlu 49 yaşındadır ve ev hanımıdır. Mersinli olan Fatma Hanım, evlidir ve 1 oğlu bulunmaktadır.

Fatma Akışoğlu kendisini tanıtırken, “Banyo temiz olmazsa, asla diğer yerler benim için önemli değil. Best Of bensiz olmaz dedim, buraya kadar geldim. Gerçek Fatma Akışoğlu’nu herkes görecek ” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM FATMA YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen haftanın finalinde aynı puanı alan yarışmalar Hayriye Hanım ve Emre Bey 15.000 TL ödülü paylaştılar.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Güven kaç yaşında, nereli?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Emre kimdir? Emre Altın kaç yaşında, nereli?

EN HAMARAT BENİM 159. BÖLÜM BEST OF İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir