En Hamarat Benim Recep kimdir? Recep Uçar kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Recep Uçar yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Recep Uçar kimdir? En Hamarat Benim Recep kaç yaşında, nereli? İşte Recep Bey hakkında merak edilenler...

featured

‘En Hamarat Benim Recep kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Recep Uçar, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Recep kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Recep kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Betül Aslantaş, Sevilay İncedere, Recep Uçar, Fatma Akışoğlu ve Zeynep Hoşgör oldu.

EN HAMARAT BENİM RECEP KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Recep yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın üçüncü yarışmacısı olan Recep Uçar 33 yaşındadır ve vitrin tasarım yöneticisidir. Aslen Kastamonulu olup, İstanbul’da yaşamaktadır.

Recep Uçar kendisini tanıtırken, “Geçen bölümlerde hamaratlığımı göstermiştim. Best Of’ta şuan tescillemeye geliyorum. Yemek konusunda bana asla bir şey yutturamazsınız. Siz bensiz bir Best Of olabileceğini düşündünüz mü? Bensiz asla yapamazsınız” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM RECEP YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen haftanın finalinde aynı puanı alan yarışmalar Hayriye Hanım ve Emre Bey 15.000 TL ödülü paylaştılar.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Güven kaç yaşında, nereli?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Emre kimdir? Emre Altın kaç yaşında, nereli?

EN HAMARAT BENİM 158. BÖLÜM BEST OF İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir