En Hamarat Benim Kiraz kimdir? Kiraz Değerli kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Kiraz Değerli yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Kiraz kimdir? En Hamarat Benim Kiraz Değerli kaç yaşında, nereli? İşte Kiraz Hanım hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Kiraz kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Kiraz Değerli, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Kiraz kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Kiraz Değerli kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Şule Meriç, Feride Ağır, Ramazan Ersoy, Kiraz Değerli, Medine Gengi oldu.

EN HAMARAT BENİM KİRAZ KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Kiraz Değerli yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın dördüncü yarışmacısı olan Kiraz Hanım 48 yaşındadır ve apartman görevlisidir. Aslen Tokatlı olan Kiraz Hanım, 33 senelik evlidir. Kiraz Hanım’ın 3 çocuğu ve 3 torunu bulunmaktadır.

Kiraz Değerli kendisini tanıtırken, ” Bırakın evimi, apartmanı da temizlerim. Benim yaptığım temizlikten anlaşılır. Temizliğimde iddialıyım. Mutfakta hızlıyımdır, elim çabuktur. Birinci olmadan bu yarışmadan gitmem.” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM KİRAZ YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü, aynı puanı alan Miraç Bey ve Aysun Hanım paylaştı.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Miraç kimdir? Gökhan Miraç Kaçıran kaç yaşında, nereli?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Aysun kimdir? Aysun Kabataş kaç yaşında, nereli?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir