En Hamarat Benim Ramazan kimdir? Ramazan Ersoy kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Ramazan Ersoy yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Ramazan kimdir? En Hamarat Benim Ramazan Ersoy kaç yaşında, nereli? İşte Ramazan Bey hakkında merak edilenlerin detayı...

featured

‘En Hamarat Benim Ramazan kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Ramazan Ersoy, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Ramazan kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Ramazan Ersoy kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Şule Meriç, Feride Ağır, Ramazan Ersoy, Kiraz Değerli, Medine Gengi oldu.

EN HAMARAT BENİM RAMAZAN KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Ramazan Ersoy yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın üçüncü yarışmacısı olan Ramazan Bey 24 yaşındadır ve örgücüdür. Isparta Sütçüler Çandır köyünde oturmaktadır.

Ramazan Ersoy kendisini tanıtırken, “Bir elimde bezim, diğer elimde örgülerim ve şişlerim asla eksik olmaz. Örgü benim için candır. Asla örgümden vazgeçemem. Temizlikte çok büyük takıntılarım var. Hele ki başkasının evine gittiğimde, lavabolarını kesinlikle kullanamıyorum çünkü aşırı derecede kıl takıntım var. Oklava, merdane, hamur benden sorulur. Kendime ‘hamura fısıldayan adam’ bile diyebilirim. İplerimle oynamayı ne kadar çok seviyorsam, hamurla da oynamayı o kadar çok seviyorum. Hayatım boyunca her şeyi başardım, buraya da ne kadar hamarat olduğumu göstermeye geldim.” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM RAMAZAN YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen hafta 15 bin TL’lik büyük ödülü, aynı puanı alan Miraç Bey ve Aysun Hanım paylaştı.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Miraç kimdir? Gökhan Miraç Kaçıran kaç yaşında, nereli?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Aysun kimdir? Aysun Kabataş kaç yaşında, nereli?

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir