En Hamarat Benim Sevilay kimdir? Sevilay İncedere kaç yaşında, nereli?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Sevilay İncedere yorumlarıyla izleyiciler tarafından merak edildi. Peki En Hamarat Benim Sevilay İncedere kimdir? En Hamarat Benim Sevilay kaç yaşında, nereli? İşte Sevilay Hanım hakkında merak edilenler...

featured

‘En Hamarat Benim Sevilay kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından Sevilay İncedere, yorumlarıyla ekran başındaki izleyiciler tarafından çok merak edildi. Peki En Hamarat Benim Sevilay kimdir? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacısı Sevilay kaç yaşında, nereli? İşte tüm ayrıntılar..

Fox TV ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları; Betül Aslantaş, Sevilay İncedere, Recep Uçar, Fatma Akışoğlu ve Zeynep Hoşgör oldu.

EN HAMARAT BENİM SEVİLAY KİMDİR?

En Hamarat Benim yarışmacısı Sevilay yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Haftanın ikinci yarışmacısı olan Sevilay İncedere 43 yaşındadır ve ev yardımcısıdır. Sevilay Hanım aslen Karslıdır. 29 yıllık evli olan Sevilay Hanım’ın 3 oğlu bulunmaktadır.

Sevilay İncedere kendisini tanıtırken, “Temizlik benim için bir aşk, temizlik benim işim. Geçen sefer 1 puanla birinciliği kaybettim. Bu sefer birinci olmaya geldim. Birinci benim, yarışmacılar korksun benden. Yeniden burada olmak şahane” ifadelerini kullanmıştır.

EN HAMARAT BENİM SEVİLAY YEMEK MENÜSÜ

  • Henüz belli değil

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de geçen haftanın finalinde aynı puanı alan yarışmalar Hayriye Hanım ve Emre Bey 15.000 TL ödülü paylaştılar.

thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Güven kaç yaşında, nereli?
thumbnail
İlişkili Yazı
En Hamarat Benim Emre kimdir? Emre Altın kaç yaşında, nereli?

EN HAMARAT BENİM 157. BÖLÜM BEST OF İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir