Sedat Peker son video | Sedat Peker 10 video youtube izle-meden geçmeyin

featured

Sedat Peker yeni videosunu ne zaman yayınlayacak? Bir süredir yurt dışında bulunan ve Youtube üzerinden paylaştığı videolarla gündemi altüst eden, pek çok siyasetçi ve gazeteci hakkında akılalmaz iddia ve ifşalarda bulunan Sedat Peker’in düzenli olarak yayınladığı videoların devamı gelmedi. 2 hafta önce 9. videoyu yayınlayan, 10. videoda ise Cumhurbaşkanı Erdoğan ile helalleşeceğini söyleyen Sedat Peker bu videoyu yayınlamadı. Peki Sedat Peker 10. videoyu ne zaman yayınlayacak?

Adı geçmişte birtakım suç işlerine karışan, kimileri tarafından mafya, kimileri tarafından suç örgütü lideri olarak kabul edilen Sedat Peker, Beykoz’daki evine yapılan polis baskınında eşi ve kız çocuklarına yönelik kötü muamelede bulunulduğu iddiası üzerine video serilerine başladı. Eve yapılan baskında kadın polisin bulunmaması, erkek polislerin de eşinin özel eşyalarını karıştırması ve küçük kızlarının yanında silahlarla dolaşılmasına tepki gösteren Sedat Peker, bu olaydan sonra adeta isyan bayrağını açtı.

Söz konusu operasyonun, “derin devletin başı” olarak tanımladığı eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın talimatıyla gerçekleştirildiğini savunan Sedat Peker, yayınladığı videolarda Mehmet Ağar ve oğlu AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar hakkında sert sözler söyleyip bu kişiler hakkında çeşitli iddialarda bulunmuştu. Mehmet Ağar hakkında en dikkat çekici olanları ise “Uğur Mumcu cinayetinin emrini veren kişi olduğu” ve “Bodrum Yalıkavak Marina’yı kendi üzerine aldığı” iddialarıydı. Sedat Peker yeni videolarında bu konuların üzerine gidecek mi? Bu da merak konusu.. Peki Sedat Peker yeni video ne zaman? Sedat Peker 10. videoyu ne zaman yayınlayacak? İşte merak edilen soruların yanıtları…

SEDAT PEKER YENİ VİDEOYU NEDEN YAYINLAMADI?

Sedat Peker yeni videosunda (10. video) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile helalleşeceğini söylemişti. Ancak Peker, Türkiye hakkında silah ve uyuşturucu kaçakçılığı gibi suçlamalar yönelttiği için, Erdoğan’ın NATO zirvesinde ABD Başkanı Joe Biden ile yapacağı toplantıda bu konuların Amerikan tarafınca koz olarak kullanılmasını istemediğini, bu nedenle de kendi tabiriyle “Tayyip abi” videosunu daha sonra paylaşacağını duyurdu.

Ancak yine de 13 Haziran Pazar günü pek çok kişi Sedat Peker’den yeni video bekliyordu. Hakkında kırmızı bülten çıkarılacağı haberleri yapılan, yakalanıp Türkiye’ye getirileceği yönünde iddialar ortaya atılan Sedat Peker için suikast düzenleneceği konusu da gündeme getirildi. Videolarında zaman zaman “Bana bir şey olursa…” tarzı konuşmalar yapan Peker’in bu sözleri, iddiaları güçlendirmişti.

Kaldığı yerin tespit edilmemesi için sürekli mekan değiştiren Peker, Birleşik Arap Emirlikleri’nde güvenlik endişesi nedeniyle yeni video çekemediğini duyurdu. Peker, 13 Haziran’da yeni video olmayacağını ama kısa videolar paylaşmaya devam edeceğini söyledi. Videoları paylaşmayınca hükümetle anlaşma yaptığı yönünde çıkan iddialara ise tepki gösterip, hedefindeki kişilere yüklenmeye devam etti.

SEDAT PEKER YENİ VİDEO (10. VİDEO) | Sedat Peker son video youtube

Youtube’da yayınladığı videoları milyonlarca kez izlenen Sedat Peker yeni videosunu 20 Haziran Pazar günü saat 07.30’da yayınlaması bekleniyordu. Yeni videonun konusuyla ilgili tüyolar veren Peker; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile gazeteci Cem Küçük hakkında konuşacağının sinyallerini verdi. 20 Haziran Pazar akşamı yayınladı. Ancak video yalnızca 5 dakika uzunluğunda.

(Sedat Peker son video youtube)

MEDYA DÜNYASI ÇATIRDIYOR

Sedat Peker yeni videolarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eski Başbakan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım hakkında da birbirinden çarpıcı sözler söyleyip, ardında hedefine medya dünyasını aldı ve burada depreme yol açtı.

Verdiği bilgiler ve yayınladığı görüntülü konuşma kayıtlarıyla gazeteci kardeşler Hadi Özışık ve Süleyman Özışık’ı ifşa eden Peker, Abdülkadir Selvi‘ye de yüklenmiş, daha sonra hedefine Habertürk sunucusu Veyis Ateş’i almıştı. Din kültürü öğretmeniyken kariyer basamaklarını beşer beşer atlayan Veyis Ateş, skandal ilişki ağının ifşa olmasından sonra Habertürk’ten istifa etmek zorunda kaldı.

YENİ VİDEO İÇİN CEM KÜÇÜK’Ü LİSTEYE ALDI

Sedat Peker yeni videosunda bu kez bir başka gazeteciyi hedef alacağını duyurdu. Gazeteci Cem Küçük hakkında Twitter’da paylaşımlarda bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker, “Cem küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım. Kardeşlerim pazar günü çok eğleneceğiz çok. Hem de çok” ifadesi kullandı. Peker’e “Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz” sözleriyle yanıt veren Cem Küçük, daha sonra bu paylaşımını sildi.

Peker daha sonra yaptığı yeni paylaşımda, Cem Küçük’ün de firari Sezgin Baran Korkmaz’ın oteli Paramount’ta bedava tatil yaptığını öne sürüp şöyle konuştu:

“Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacağım. Parça parça koparıp psikolojini bozacağım. Önce seni delirteceğim, sonra tedavi edeceğim.Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar. Cem küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya…

Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni hemen yollamayacağım. Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyeceğim. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam. Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.”

CEM KÜÇÜK’TEN İDDİALARA YANIT

Gazeteci Cem Küçük, suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarına, katıldığı bir televizyon programında şöyle yanıt verdi:

“Endişe edecek bir şey yok. Herkes hakkında söylüyor. Benim değil sadece. Doğu Bey hakkında da söylüyor, Berat Albayrak hakkında, Süleyman Bey, Binali Bey hakkında söylüyor. Söyleyecektir de. Bunlara kanmanın, inanmanın… Sonuna kadar mücadele edeceksin. Zaten tweet de attım. Korkulacak hiçbir şey yok. Bunların derdi FETÖ yöntemiyle aynen böyle itibarsız hale getirip, büyüyen insanları devirmek gibi kendilerine göre bir şeyi var. Hiçbir korkulacak, ürkülecek bir şey yok. Sonuna kadar mücadele etmek lazım. Bir insan böyle saldırılarla yılmaz. Benim açımdan bir şey yok. O yüzden beni izleyen, çok mesaj atan arkadaşım var, yurt dışından bile… İnanın tedirgin olacak bir şey yok. Ne diyecek, ne diyebilir.”

“Videolu görüşme var mı?” sorusuna Küçük, “Hayır ben kesin olarak konuşuyorum. Hiçbir video yok. Kimseyle öyle video konuşma gibi bir şey zaten yapmam” cevabını verdi.

(Sedat Peker şu an nerede, hangi ülkede?)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir